KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13546342
nr 1354 6342
Knut Norman
(1896-1977), Sverige
Oljemålning, Signerad, fiskeläge. Olja på pannå, 48x70 cm
Knut Norman, född 1896, död 1977, svensk målare,
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 18:20:10
14/10 11:21:32